Tisková zpráva k projektu Dluhové poradenství

 

 

OP Brno na Dni sociálních služeb v Hustopečích u Brna, k dluhové problematice.

Občanská poradna Brno se sídlem na Anenské 10, poskytuje poradenské služby od roku 1997. Dluhová problematika, exekuce, rodinné finance patří posledních 10 let mezi nejčastější dotazy, které poradna řeší. Dne 13.6.2018 proběhla v Hustopečích u Brna na Dni sociálních služeb přehlídka mnoha poskytovatelů sociálních služeb zejména z Jihomoravského kraje. Občanská poradna vyslala také své zástupce na tuto informační a zároveň poradenskou akci. Poradna je mj. zapojena již od roku 2007 v projektu Dluhového poradenství, kdy poskytuje klientům, jenž se potýkají s různými formami dluhové problematiky, rady a informace jak situaci, když ne vyřešit, tak alespoň lépe zvládnout. Tento projekt je realizován za laskavé podpory partnerů, kterými jsou Československá obchodní banka, a.s. a Era poštovní spořitelna.

Informace o průběhu akce je možné shlédnout v Hustopečském magazínu č. 24/2018, odkaz najdete zde: https://www.hustopece.cz/2018/06/hustopecsky-magazin-242018

Dle odezvy samotných aktérů Dne sociálních služeb, ale i dle reakcí a hlavně zájmu návštěvníků, jsme se přesvědčili, že poradenství v oblasti dluhové problematiky je nepostradatelnou součástí celé šíře poskytovaných sociálních služeb.

Vyhledávání

© 2011 - 2018 | Občanská poradna Brno